Hakkımızda

Sürdürülebilir, dinamik ve yenilikçi e-öğrenme çözümleri için eğitim ortak paydasında, farklı ilgi alanları ve uzmanlıklara sahip bir grup öğrenme yoldaşının bir araya geldiği Edunimbus; ulusal ve uluslararası ölçekteki kalitesi ve başarısı kanıtlanmış öğrenme programlarını bireysel olarak öğrenme talep eden kişilere sunmaktadır.

Edunimbus, sahip olduğu farklı disiplinlerdeki düşünce gücü ile eğitim ve öğretimdeki engel ve zorluklara çeşitli bakış açıları getirerek ya da mevcut durumlara daha kullanışlı alternatifler getirerek verimli öğrenme çözümleri sunmaktadır.

Edunimbus, öğrenmeyi öğrenmenin önemini bilir ve öğrenmenin yaşam boyu olduğuna inanır. Değişen bilgi ve beceri setleri ile değişen öğrenme tanımını yapılandırmak üzere akademik çalışmalarını bilimsel temellerden alarak yürütür.

Misyonumuz

Eğitim ve öğretimdeki dijital çözümleri kapsayan, ülkemiz topraklarından doğan nitelikli ve taze ürün ve fikirlerle, uluslararası pazarlardaki kaliteli, yenilikçi, dinamik ve farklı ürünlerin kesiştiği; tüm dünya insanlarının kullanımına sunulan, adil, kapsayıcı ve etik değerlere uygun bir dijital öğrenme akademisi olmak.

Vizyonumuz

Yerelden dünyaya açılan işleri desteklemek, dünya üzerindeki tercih edilen öğrenme içeriklerini ülkeye çözüm ortağı olarak getirmek, ülkemizdeki eğitime ve toplumsal gelişime katkıda bulunmak, topraklarımızın sosyo-kültürel geçirgenliğini arttırmak ve e-öğrenme programları ile Türkiye’de tercih edilen öğrenme alanı markası olmak.

Değerlerimiz

Yenilikçi düşünceyi destekleyen her türlü eylemin temelinde, kuruluşumuzda tanımladığımız etik ve insani değerlerimiz yatmaktadır. Hedeflerimiz doğrultusunda şüphe götürmez bir başarı sağlayabilmemiz için, bu değerlerimizin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve bu hususta titizlikle çalışırız.

Her türlü profesyonel ve sosyal etkinlikte şeffaf, dürüst, güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak; iş ortaklarımız, danışanlarımız ve çalışanlarımızın fikirlerini, süreçlerdeki karar verme mekanizmalarına dahil etmek; her türlü faaliyet ve projelerimizde sürdürülebilirliği, kaliteyi ve farklı bakış açılarını ön planda tutmak; insan ve toplum öncelikli çalışmak odak değerlerimizdir.