Global Diploma School

Gençlerin ‘’Dünya Vatandaşı’’ olmaları yolunda ihtiyaç duydukları donanıma sahip olmaları için tasarlanan 4 yıllık dijital öğrenme programları!

Online Amerika Lise Diploma Programı- BYU

Dijital Lisemizde, öğrencilere lise eğitimlerine devam ederken ABD lise diplomasına da sahip olabilme imkanı sunulmaktadır. 

Çözüm ortağımız Brigham Young Üniversitesi, Amerika’nın en köklü 100 üniversitesi içindedir. Üniversite, 1969 yılından itibaren örgün eğitim veren bir Liseye sahiptir. Brigham Young Üniversitesinin, Türkiye’de Lise programını akredite ederek uygulama yetkisi verdiği tek kurum Edunimbus’tur.

 

İçinde yaşadığımız yüzyılın henüz ilk çeyreğini yaşarken bile değişimin ve gelişimin hızla aktığını, dünyanın ve kaynaklarının hızla dönüştüğünü görebiliyoruz. Gençlerin, değişim ve gelişime uzaktan seyirci kalmak yerine bunun kaynağı olması ve kendi geleceklerini tasarlayabilmeleri için 21.yüzyılın ihtiyaç duyduğu becerilere sahip olması önem kazanıyor.

Problem çözme, işbirlikçi çalışma, eleştirel düşünme, yaratıcılık, girişimcilik gibi beceriler bu yüzyılın gençlerden beklediği becerilerden bazıları. Bu ihtiyaçlardan yola çıkıp; lise öğrencilerinin 21.yüzyıl becerilerini güçlendirerek onların öz yönetimi yüksek, inovatif düşünebilen, girişimci, çözüm üretebilen, aktif bireyler olmasını desteklemek amacıyla “Girişimci Genç Liderler Akademisi” programını sizlere sunuyoruz. 

 

 

Tam Zamanında Kariyer Başlangıç ​​Paketiniz.

Yeterli becerilere sahip olmayan gençlerimiz, iş dünyasının onlara sunduğu fırsatları kaçırıyor. Peki çözüm ne olabilir? Mezunların iş dünyasında başarılı olmak ve doğru becerileri edinmeleri için tek noktadan, tam zamanında öğrenme platformu

Mezunları iş dünyası için donatan, hemen uygulanabilir içerik sunmak için kısa etkileşimli dijital kurslar

Tüm kariyer eğitimleri İngilizcedir.

 

Enneagram Eğitim & Danışmanlık tarafından geliştirilen Enoksis, bir “mizaç merkezli eğitim” yaklaşımıdır. Her insanın doğuştan sahip olduğu mizaç özelliklerini dikkate alır. Geliştirdiği mizaç testleri ile mizaç tespiti ve mizaç raporu oluşturur. İnsanların bireysel farklılıkları ile ilgili farkındalığı artırır ve mizaçların gelişimsel özelliklerini dikkate alarak eğitim süreçlerinin yönetilmesine, desteklenmesine ve şekillendirilmesine nitelikli katkı sağlar.